| Availability: | |
|---|---|
WT9-L[M30]
VICTORY
2L
0.2kg
Dry Chemiacl Powder Fire Extin
| Model Number | WT9-L(M30) |
| Capacity(L) | 9 |
| Cylinder Diameter(mm) | Φ182 |
| Fire Rating | 21A |
| Approval Number | SP 232/13 |
| Extinguisher Weight(kg) | 14.2 |
| Packing Size(LWH)(mm) | 195195635 |
| Working Pressure | 14bar |
| Test Pressure | 30bar |
| Operation Temperature | -30℃-+60℃ |